Login:
Hasło:
Nowości O firmie Regulamin Forum Kontakt


Strona główna / CHARAKTERYZACJA / CHARAKTERYZACJA WŁOSÓW
Koszyk jest pusty


CHARAKTERYZACJA WŁOSÓW

Sortuj pozycje 
Pozycje: 8-11/11 Strona: 2/2
< 1 2

Fullmore lakier zagęszczajacy i koloryzujący włosy

Fullmore jest specjalną mieszanką polimerów oraz niewielkich kolorowych włókien które przylegają do twoich włosów. W przeciągu kilku sekund znikają łyse miejsca a rzadkie i cienkie włosy wyglądają lepiej. Fullmore jest rewolucyjnym rozwiązaniem wśród środków maskujących ubytki włosów. Przeznaczony zarówno dla .....
Pojemność 200gr.

Uwaga!
Dostępne są kolory: White, Lt Brown, Auburn


Art. nr Roko0006

105,50 PLN
Fullmore lakier zagęszczajacy i koloryzujący włosy

Hair White - posiwiacz Mehron

Hair White to biały liquid do włosów Amerykańskiej firmy Mehron. Często stosowane w produkcjach filmowych czy spektaklach teatralnych do uzyskania efektu postarzania lub po prostu posiwienia aktora. Hair White można nakładać gąbką lub pędzlem i pozostawić do wyschnięcia. Nie zaszkodzi podsuszyć suszarką. Nałożenie kilku warstw pogłębi odcień i pozwoli uzyskać naturalne zmiany kolorów. Hair Wfite możemy zmyć za pomocą wody z mydłem lub szamponu. Sugerujemy aby przed zastosowanie na włosy farbowane przetestować na małym obszarze.

Art. nr MEH-119-C

42,00 PLN
Hair White - posiwiacz Mehron

Mega Thik regular

Mega Thik regular to innowacyjny produkt do zagęszczania włosów o gęstej strukturze. Mega THIK łączy się i pewnie wiąże z istniejącymi włosami, znacznie zwiększając objętość i strukturę włosów.
Produkt jest produkowany z tych samych organicznych protein keratynowych co twoje naturalnie rosnące włosy, więc jest stuprocentowo bezpiecznym i naturalnym środkiem.
Pojemność 10gr.

Uwaga!
Dostępne są kolory: Grey, Auburn, Sandy Blony.


Art. nr Roko0004

98,00 PLN
Mega Thik regular

Color Spray Kryolan

Color Spray to profesjonalny spray koloryzujący do włosów niemieckiej firmy Kryolan. Może byś stosowany zarówno na prawdziwych włosach jak i na sztucznych. Łatwy do usunięcia za pomocą ciepłej wody z mydłem/szamponem. Przed pierwszym użyciem dobrze wstrząsnąć, aplikować z odległości ok 30cm.

Art. nr Kry-2250

45,00 PLN
Color Spray Kryolan
Sortuj pozycje 
Pozycje: 8-11/11 Strona: 2/2
< 1 2